Feromony Passion
dla mężczyzn i kobiet

Działanie feromonów

Od tysięcy lat ssaki używają feromonów, żeby przedłużyć gatunek. Ta niesamowita substancja stanowi klucz do spotkania się i reprodukcji osobników odmiennej płci.

Czym są feromony?

W naturze feromony są naturalnie wytwarzaną substancją, oddziałującą na zmysł zapachu. Produkują je zwierzęta, ludzie i rośliny. Są wydzielane na zewnątrz organizmu i są elementem mechanizmu, który działa podczas okresu godowego. Służą jako pewnego rodzaju kanał komunikacji niewerbalnej. Pozwalają zwierzętom na zlokalizowanie i zwabienie partnera w celu reprodukcji.

Jak działają feromony?

Jest to proces dosyć trudny do przedstawienia, natomiast wiedza o nim może otworzyć wiele nowych możliwości, które przydadzą się w życiu. W procesie ewolucji działanie ludzkich feromonów uległo degradacji, poprzez – teoretycznie! – mniejsze zapotrzebowanie. Dlatego często bywa tak, że nasze naturalne feromony zawodzą, jednak zamiast rozpaczać – sztab naukowców stworzył feromony syntetyczne. Boisz się czasem zacząć rozmowę z osobą płci przeciwnej, bo boisz się odrzucenia albo po prostu brak Ci pewności siebie? Feromony syntetyczne są nie tyle bardziej wydajne od tych naturalnych, co bardziej skuteczne. Dzięki tej substancji można nieprawdopodobnie wzmocnić wspomnianą wcześniej pewność siebie. To niezwykle przydatne, jeśli staramy się o dostanie chociażby awansu w pracy. Unoszący się, niewyczuwalny zapach danej osoby sprawia, że czuć do niej większe zaufanie, dlatego ludzie wokół stają się dużo bardziej otwarci, a przeciwnicy bardziej zdominowani, jeśli wejdą jej w drogę.

Praca to nie wszystko. Narzędzie, jakim są feromony sprawia, że dużo łatwiej nawiążesz kontakt i uwiedziesz osobę płci przeciwnej! Jak to działa? Naturalne feromony są wydzielane przez nasz organizm i mogą same pojawić się w odpowiednim składzie i ilości, ALE feromony syntetyczne stanowią pewnego rodzaju ulepszenie! Efekt ich działania jest szybszy i bardziej intensywny. Nie zmieniając w żadnym stopniu swojego zachowania, użytkownik feromonów sprawi, że osoba płci przeciwnej odbierze niewerbalne sygnały, które wzbudzą zainteresowanie i być może sama wyjdzie z propozycją rozmowy. Ludzie dążą do spotkania z użytkownikiem feromonów. Można to określić, jako pewnego rodzaju – szósty zmysł!

Narząd nosowo-lemieszowy, którym odbieramy „zapach” feromonów, czyli w skrócie VNO, nie ma wiele wspólnego ze znanym nam wszystkim zmysłem węchu. Wcześniej nie była to informacja potwierdzona, ale od jakiegoś czasu pewnym jest, że VNO istnieje u zwierząt i u ludzi! Ów narząd (nosowo-lemieszowy) stanowi przekaźnik dla wielu feromonów. Niektóre feromony są również przetwarzane przez tradycyjny węch. Dzięki temu, naukowcy wiedząc jak działają feromony są w stanie dołożyć wszelkich starań, żeby stworzyć jak najlepsze syntetyczne specyfiki.

Warto wiedzieć, że nie powinno się używać feromonów w zbyt dużej ilości, ponieważ efekt może być zgoła inny do tego zamierzonego. Zanim zacznie się je stosować – lepiej dowiedzieć się, jak stosować feromony.


DLACZEGO MY?

Oferujemy najwyższą jakość produktów w najniższej cenie. Gwarancję satysfakcji stanowią setki pozytywnych opinii naszych klientów.

BEZPIECZEŃSTWO

Zapewniamy 100-procentową dyskrecję - wysyłane przez nas paczki nie zdradzają zawartości. Dodatkowo każdy klient ma prawo do zwrotu towaru do 14 dni od jego zakupu bez podania przyczyny.

PROMOCJE

Z myślą o naszych klientach przygotowywane są liczne promocje produktów znajdujących się w sklepowej ofercie.

KONTAKT

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e-mailową. Nasze biuro jest także czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.