Feromony Passion
dla mężczyzn i kobiet

Czym są feromony?

Zastanawiasz się, jak skutecznie uwieść osobę płci przeciwnej? Próbujesz różnych metod, ale nie zawsze okazują się skutecznymi? Zazdrościsz tym, którzy niezwykle dobrze i sprawnie radzą sobie w relacjach z odmienną płcią? A może chcesz po prostu sprawić, żeby szło Ci w tej kwestii jeszcze lepiej? Chcesz podnieść swoja samoocenę i sprawić, żeby ludzie bardziej Ci ufali i postrzegali w sposób jeszcze bardziej pozytywny? To, czego chcesz, jest jak najbardziej osiągalne, i mimo tych wszystkich rozterek – bardzo proste! Nie zamartwiaj się, tylko zadaj bardzo ważne, kluczowe wręcz pytanie – co jest nie tak?

Odpowiedź może być z jednej strony prosta, a z drugiej nie do końca. Istnieje pewien „magiczny” produkt, zwany feromonami. Czym są feromony? To naturalna substancja, która jest produkowana przez zwierzęta, rośliny i ludzi. Wydzielane są na zewnątrz organizmu i służą jako pewnego rodzaju kanał komunikacji niewerbalnej – podczas godów używane są do zlokalizowania i zwabienia osobników płci przeciwnej.

Feromony to niewyczuwalne substancje, które mimo wszystko, przyswajane są przez nasz zmysł węchu i mocno reagują na podświadomość. Wśród zwierząt często jest tak, że nie największy samiec zostaje przysłowiowym alfa, ale ten, który ma najmocniej działające feromony. Przez to przyciąga jak najwięcej samic i odstrasza przeciwników. Co ciekawe, feromony płciowe samicy ćmy pawicy są wyczuwane przez samców z dużej odległości – nawet trzech kilometrów! Skoro zwierzęta mogą cieszyć się zbawiennym działaniem feromonów, to i my – ludzie – też możemy!

Ludzie już dawno wyszli z jaskiń i rozwój ewolucji sprawił, że nadal wytwarzamy feromony, ale czasami nie działają one tak, jak powinny – przynajmniej nie tak, jak u zwierząt. Nie możemy wyczuć partnerki z dużej odległości itd. Zastanawiasz się czasem, dlaczego niektórzy nie mają problemów z dominacją w grupie i z zainteresowaniem płci przeciwnej, mimo że robią dokładnie to, co Ty? To może być kwestia naturalnych feromonów!

Dla tych, których natura nie wyposażyła dostatecznie w te niezwykle pożyteczne substancje, powstały feromony syntetyczne, które wytwarzane są przez specjalistów w laboratoriach przy użyciu bardzo precyzyjnych narzędzi. Dzięki temu, można je dostać na rynku i nie – nie jest to magiczny eliksir, a w pełni bezpieczny i skuteczny specyfik.

To dobry sposób dla ludzi, którzy mniej pewnie czują się w nawiązywaniu nowych relacji z płcią przeciwną. Dzisiejsze czasy pomagają nam – ludziom – w naprawdę wielu kwestiach, dlatego pomogą i z flirtowaniem. Warto zaznaczyć, że istnieją produkty o różnym stężeniu feromonów, dlatego warto pochylić się nad tymi, których ów stężenie jest większe. Musisz jednak wiedzieć, że lepiej nie przesadzać z użytymi na sobie syntetycznymi feromonami, ponieważ efekt może być zgoła inny od pierwotnie założonego. Producenci bardzo często dodają instrukcję do swoich produktów, dlatego przed pierwszym użyciem warto się z nią zapoznać. Aplikowanie tych specyfików we właściwy sposób przyniesie niesamowite efekty – jakby za dotknięciem „czarodziejskiej różdżki”!


DLACZEGO MY?

Oferujemy najwyższą jakość produktów w najniższej cenie. Gwarancję satysfakcji stanowią setki pozytywnych opinii naszych klientów.

BEZPIECZEŃSTWO

Zapewniamy 100-procentową dyskrecję - wysyłane przez nas paczki nie zdradzają zawartości. Dodatkowo każdy klient ma prawo do zwrotu towaru do 14 dni od jego zakupu bez podania przyczyny.

PROMOCJE

Z myślą o naszych klientach przygotowywane są liczne promocje produktów znajdujących się w sklepowej ofercie.

KONTAKT

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e-mailową. Nasze biuro jest także czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.