Feromony Passion
dla mężczyzn i kobiet

Znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytanie – czym są feromony?

Ta naturalnie wytwarzana przez ludzi, zwierzęta i rośliny substancja ma największe zastosowanie u – zwierząt. Wydzielana jest przez skórę naszego ciała i działa na zmysł zapachu. Dzięki feromonom, zwierzęta są w stanie zlokalizować partnera odmiennej płci, a później go zwabić i przedłużyć gatunek! Feromony stanowią najważniejsze narzędzie podczas godów. Przywódcami stada często są osobniki o najwyższym stężeniu feromonów, a nie jak się uważa – osobniki najsilniejsze.

Zastanawiasz się jak działają feromony?

Są to substancje, które oddziałują na zmysł węchu i narząd VNO (nosowo-lemieszowy), czyli przekaźniki w odbieraniu feromonów. Działanie feromonów zadziwia i zastanawia, dlatego jeśli i Ty się zastanawiasz – jesteś w dobrym miejscu. Feromony naturalnie wytwarzane przez ludzi zatraciły przez tysiące lat swoje działanie i często zawodzą, dlatego sztab naukowców stworzył specyfiki, zwane feromonami syntetycznymi. Jeśli brak Ci pewności siebie – to dobry sposób, żeby to zmienić. Feromony sprawiają, że różne osoby bardziej chcą nawiązać z nami kontakt, darzą nas większym zaufaniem i czują większy respekt. Działanie owego specyfiku jest idealnym rozwiązaniem, jeśli nie czujemy się zbyt dobrze we flirtowaniu. Odpowiednie stężenie feromonów sprawi, że osoba płci przeciwnej będzie zainteresowana i być może nawet sama nawiąże pierwszy kontakt. Jeśli wiesz już, jak feromony działają, wypróbuj je na sobie, warto spróbować!

Zapach feromonów!

Co do zasady, feromony same w sobie są bezwonne. Mimo to, można wyczuć ich lekką, specyficzną nutę. Specyfiki syntetyczne skierowane do mężczyzn na samym początku mają słodkawy zapach, który po pewnym czasie zmienia się w lekko metaliczny o cięższych nutach. Podobnie jest w przypadku produktów skierowanych do płci pięknej. Feromony dla kobiet mają lekko wyczuwalne nuty irysa, jednak on również przeradza się po pewnym czasie na nutę metaliczną. Warto ponownie zaznaczyć, że intensywność tych zapachów jest naprawdę znikoma.

W sprzedaży można dostać specyfiki o różnym poziomie stężenia feromonów. Co za tym idzie – można dostać produkt mający dla przykładu 15ml za kilkadziesiąt złotych, a inny produkt tej samej objętości za złotych kilkaset. Dobrze jest zwracać na to uwagę. Bardzo popularne są tzw. koncentraty, czyli te pozbawione zapachu. Aplikuje się je na skórę i wtedy są niewyczuwalne. Wskazane jest łączenie ich z różnymi perfumami. Poleca się stosować wody zapachowe z nutami śliwki, ale to subiektywna sprawa, i każdy powinien dobrać coś odpowiedniego dla siebie.

Można pójść na pewnego rodzaju „łatwiznę”, tj. zamiast zastanawiać się, jakie koncentraty feromonowe kupić, a później próbować dobrać do nich odpowiednie pachnidło – w naszym sklepie można znaleźć bardzo dużo perfum, które zawierają już w sobie feromony, dlatego nie trzeba tracić czasu na zastanawianie się, czy dany zapach będzie pasował. Warto jednak wiedzieć, że zawartość feromonów – w wersjach zmieszanych z perfumami – jest niższa. Jak to się często mówi - „coś kosztem czegoś”.

Teraz wiesz już czym są feromony i jak działają – sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie!


Źródło: świat-pheromax.pl

DLACZEGO MY?

Oferujemy najwyższą jakość produktów w najniższej cenie. Gwarancję satysfakcji stanowią setki pozytywnych opinii naszych klientów.

BEZPIECZEŃSTWO

Zapewniamy 100-procentową dyskrecję - wysyłane przez nas paczki nie zdradzają zawartości. Dodatkowo każdy klient ma prawo do zwrotu towaru do 14 dni od jego zakupu bez podania przyczyny.

PROMOCJE

Z myślą o naszych klientach przygotowywane są liczne promocje produktów znajdujących się w sklepowej ofercie.

KONTAKT

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e-mailową. Nasze biuro jest także czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.