Feromony Passion
dla mężczyzn i kobiet

Zanim do tego przejdziemy, warto zwrócić uwagę na kilka innych, podstawowych spraw, czyli po pierwsze – czym są feromony?

Czym są feromony?

Feromony są naturalnie wytwarzaną substancją na zewnętrznej części organizmu, tj. na skórze. Produkują je rośliny, zwierzęta i ludzie. Oddziałują one na zmysł zapachu, przez co w świecie zwierząt – osobniki odmiennej płci mogą wzajemnie się odnaleźć – nawet jeśli dzieli je bardzo długi dystans. Feromony są kluczowym elementem w czasie godów. U ludzi działają na podobnej zasadzie, natomiast ich stężenie i znaczenie uległo znacznej degradacji na przestrzeni tysiącleci.

Skoro wiesz już, czym są, to dobrze również wiedzieć jak działają feromony?

Te nieprawdopodobnie ciekawe substancje oddziałują stricte na węch i stanowią niezwykłe ułatwienie w wielu dziedzinach życia. Naturalne feromony nie są dziś wystarczające, dlatego stworzono ich syntetyczne odpowiedniki. Używanie owych substancji sprawia, że jesteśmy w stanie zwiększyć naszą samoocenę, mało tego – ludzie wokół bardziej zaczynają się z nami liczyć i zwracają na nas większą uwagę. Feromony działają silnie na podświadomość! Są również niezwykłym rozwiązaniem w kwestii flirtu. Stosując je nie trzeba się już bać, że nie zwrócimy uwagi kogoś o odmiennej płci. Będziemy uchodzić za osobę godną zaufania i ciekawą! Jeśli jesteś człowiekiem, który miewa czasem problem z nawiązywaniem nowych znajomości – to sposób idealny dla Ciebie!

Zapach feromonów, a cóż to takiego?

Mówi się, że feromony są substancjami bezzapachowymi, natomiast mimo wszystko można wyczuć ich lekkie nuty, których intensywność jest jednak niewielka i praktycznie niezauważalna. Istnieją dwa rodzaje feromonów syntetycznych, które można sklasyfikować ze względu na zapach – bezwonne – które są swego rodzaju koncentratami i nałożone na skórę nie wydzielają zapachu bądź wydzielają, ale o bardzo małym natężeniu – dobrze je łączyć z perfumami. Istnieją również feromony w postaci perfum z dodatkiem feromonowego koncentratu. Dysponujemy gamą naprawdę świetnych zapachów, jednak stężenie syntetyków jest w nich dużo mniejsze, niż w koncentratach.

I w końcu – JAK STOSOWAĆ FEROMONY?

Na początek warto zaznaczyć, że odpowiedź na to pytanie zależy głównie od człowieka, który dany specyfik chce stosować. Ważną kwestią jest tutaj nabyte doświadczenie, ponieważ to sprawa indywidualna. Feromony nanosi się zazwyczaj bezpośrednio na skórę. Najlepsze są te miejsca, które naturalnie wytwarzają nasze feromony – tj. okolice uszu, szyja albo nadgarstki. Zależnie od sposobu aplikacji, na jaki pozwala opakowanie, najlepiej użyć 1-2 kropli/psiknięć. Możne je również nanieść na pościel – wystarczy wykonać mniej więcej 1-2 psiknięcia w stronę łóżka z wysokości do 0,5 metra. Feromony w postaci zmieszanej już z perfumami należy zaaplikować jak zwyczajne pachnidło.

Efekt zwykle będzie się utrzymywał maksymalnie sześć godzin po zastosowaniu specyfiku. Jeżeli użyje się feromonów na ubraniach, nie ulotnią się nawet przez kilka dni! Zwykle dokładna instrukcja używania feromonów jest dołączana do opakowania, dlatego najlepiej zapoznać się z nią przed pierwszą aplikacją specyfiku.


Źródło: świat-wibratorow.pl

DLACZEGO MY?

Oferujemy najwyższą jakość produktów w najniższej cenie. Gwarancję satysfakcji stanowią setki pozytywnych opinii naszych klientów.

BEZPIECZEŃSTWO

Zapewniamy 100-procentową dyskrecję - wysyłane przez nas paczki nie zdradzają zawartości. Dodatkowo każdy klient ma prawo do zwrotu towaru do 14 dni od jego zakupu bez podania przyczyny.

PROMOCJE

Z myślą o naszych klientach przygotowywane są liczne promocje produktów znajdujących się w sklepowej ofercie.

KONTAKT

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e-mailową. Nasze biuro jest także czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.